Kargo Teslimatı

 KAPIDA ÖDEME

Diğer yöntemler size uygun değilse, sipariş tutarınızı ürününüzü teslim alırken, ürünü size getiren kargo görevlisine nakit olarak ödersiniz. Kapıda ödeme yönteminde, tüm kargo firmaları taşıma ücreti dışında küçük bir miktar tahsilat ücreti almaktadır, bu nedenle kapıda ödeme yönteminde kargo ücreti diğer yöntemlere göre farklı olabilmektedir. Bazı ürünler için kapıda ödeme seçeneği aktif olmayabilir. Bu durum, ürünün kargo fiyatlandırmasının ortalamanın dışında olmasından kaynaklanmaktadır.

NOT: Kapıda ödeme alışverişleriş yönteminde, Müşteri Temsilcimiz siparişiniz  detaylarını ve adresinizi teyid etmek amacıyla Sizi arayacaktır. 

 

 YURTDIŞI SİPARİŞ HAKKINDA

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler yurtdışı tüm ülkelere gönderilmektedir, sipariş verirken izleyeceğiniz adımları aşağıda bulabilirsiniz ya da +90 (0216) 389 26 27 nolu telefondan  arayabilir info@trendyaksesuar.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Yurtdışından Nasıl Sipariş Verebilirim?

1-    Sipariş vermek istediğiniz ürünlerin stok kodunu not alınız,

2-    info@trendyaksesuar.com adresine sipariş edeceğiniz ürünleri iletiniz,

3-     Satış ekibimiz siparişinizi tüm detaylarıyla teyid edecek ve sizden teslimat adresinizi iletmenizi isteyecektir.

4-    Satış temsilcimiz siparişinizin ödeme tutarını ve banka hesap bilgilerini tarafınıza iletecektir.

5-    Ödemeniz onaylandıktan 3 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilecektir.

6-   Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra satış temsilcimiz size kargo takip numarası iletilecektir, size iletilen numara ile  www.ptt.gov.tr adresinden siparişinizi online takip edebilirsiniz.

 

Yurtdışı Kargo Ücreti ne kadardır?

Yurtdışı siparişlerinizde ’’ 2 kg kadar ’’ olan gönderi fiyatı tüm ülkeler için 35 tl dir. Bu ağırlığın üzerindeki gönderilerin ücretleri satış ekibimiz tarafından size bildirilecektir.

Sipariş vereceğim ürünler nasıl paketleniyor?

Sipariş vereceğiniz ürünler deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır, tüm ürünler zarar görmeyecek şekilde paketlenir.

Yurtdışından Sipariş vermek istiyorum, kaç günde teslim alabilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten 10/14 gün içinde size teslim olacaktır. (Almanya, Hollanda, Fransa,İsviçre,Belçika,Azerbaycan,Özbekistan gibi ülkelere 7/10 gün içinde teslim edilmektedir)

Adres Bilgilerinizi belirtirken;  cadde, sokak, ilçe, il, posta kodu, kapı no, daire no gibi bilgileri mail yoluyla  eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.

Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra info@trendyaksesuar.com adresine mail yoluyla bilgi vermeniz gerekmektedir.

Ürünlerle ilgili Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

1-   Tüm ürünlerimiz yurtdışına gönderilebilmektedir.

2-   Duvar Sticker modelleri standart ebatta üretildiğinden farklı ebatlarda sipariş alınmamaktadır.

3-    Dekoratif ayna ve tablo modellerinde özel ebat isteklerinizi info@trendyaksesuar.com adresine mail göndererek bilgi alabilirsiniz.

4-     Tüm sorularınız için; +90 (0216) 389 26 27 ve +90 (0541) 524 95 20 nolu telefondan dilediğiniz zaman arayabilir info@trendyaksesuar.com adresine mail gönderebilirsiniz.

 

Bu site iMağaza Eticaret Sitesi altyapısını kullanmaktadır.